Ferie ,,Spotkajmy się w bibliotece"

Utworzono dnia 31.01.2024

W dniach 22.01-26.01.2023r. odbył się cykl zajęć zimowych pn. ,,Spotkajmy się w bibliotece”. Podczas tych kilku dni dzieci m.in.: zjeżdżali na górce, tworzyli własne laurki, które później adresowały i samodzielnie wysłały do swoich najbliższych, zamieścili kilka karmników dla ptaków w parkach,  malowali farbami na sztalugach. Spędzali czas aktywnie na Sali Gimnastycznej przy "małej szkole” oraz na placu zabaw. Były zabawy, rebusy, kolorowanki.  Uczestnicy zajęć codziennie mieli zapewniony posiłek (np. tosty, pizzę, bułki, owoce, warzywa) i napoje (herbatkę owocową, wodę, soki). Czas uciekł nam nie wiadomo kiedy, Pani dyrektor Kamila Kiezik-Goździcka w pośpiechu dziękowała wszystkim dzieci za aktywność podczas zajęć i wręczała dyplomy, nagrody książkowe, rzeczowe i słodkości.

Tymczasem dziękujemy nie tylko dzieciom za te wszystkie dni pełne uśmiechów i wesołych okrzyków, ale także rodzicom- za zaufanie, gdyż powierzali nam swoje pociechy pod opiekę wiedząc, że dzieci będą bezpieczne i zadowolone.

Dziękujemy także Komisji d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubomierzu za dofinansowanie w kwocie 3.500 zł.

Utworzono: 01.02.2024